Het team


Het team van De Spelwert bestaat uit een tweekoppige directie, leerkrachten, een administratief medewerker en een conciërge. Wij hebben ervoor gekozen de formatieruimte zoveel mogelijk in te zetten voor de leerkrachten. Daarom werken we niet met onderwijs- of klassenassistenten.

De directie
Paul Van den Bossche
Huibersakker 33
5301 WX Zaltbommel
0418 – 51 41 14
directie@spelwert.nl

Rian Kemper
Westlanderstraat 49
5301 XJ Zaltbommel
0418 – 51 48 87
rian.kemper@spelwert.nl

Interne begeleider
De interne begeleider (IB’er) geeft advies en ondersteuning aan de leerkrachten. Als ouder kunt u bij haar terecht voor informatie en doorverwijzing naar het Centrum Jeugd en Gezin (CJG) en schoolmaatschappelijk werk. De intern begeleider onderhoudt ook contacten over arrangementen voor leerlingen met het Samenwerkingsverband De Meierij. De interne begeleider van De Spelwert is Sandra Verdoot (sandra.verdoot@spelwert.nl). U kunt haar telefonisch bereiken via het algemene nummer van de school: 0418 – 51 28 15 op maandag, dinsdag en heel groot deel van de woensdagen.

Schoolcontactpersonen
Onze school heeft twee schoolcontactpersonen waar leerlingen en hun ouders terecht kunnen voor een persoonlijk gesprek. De schoolcontactpersonen bemiddelen ook bij klachten. Bijvoorbeeld over zaken als seksuele intimidatie, agressie, geweld of pesten. De schoolcontactpersonen gaan elk jaar een keer langs bij de groepen om wederzijds kennis te maken met de leerlingen. Daarnaast bespreken ze elk jaar in elke groep onderwerpen als pesten, seksuele intimidatie en kindermishandeling. Als ouder wordt u hiervan vooraf geïnformeerd. Achteraf krijgt u een brief of folder, zodat u goed op de hoogte bent van wat besproken is en antwoorden heeft op eventuele vragen of opmerkingen van uw kind.

De schoolcontactpersonen van De Spelwert zijn:

  • Arianne Piels (arianne.piels@spelwert.nl)
  • Anneke Wijnen (anneke.wijnen@spelwert.nl
U kunt de schoolcontactpersonen telefonisch bereiken via het algemene nummer van de school: 0418 – 51 28 15.

 

Het team van De Spelwert

  Groep Ma Di Wo Do Vr e-mailadres
Helga Brust 1/2 H x x x x x

       helga.brust@spelwert.nl            

Marjolijn Meijer 1/2 ME x x
    marjolijn.meijer@spelwert.nl
Erica Verstegen 1/2 ME
  x x x erica.verstegen@spelwert.nl
Gerrita Beneder 3/4 GS x  x x
x gerrita.beneder@spelwert.nl
Ssandra verdoot 3/4 GS  

x sandra.verdoot@spelwert.nl
Marion Dijkstra 4 MM x x x     marion.dijkstra@spelwert.nl
Marinda Kooistra 4 MM     x x                    marinda.kooistra@spelwert.nl
Karin Renes 5 KE x x x x ochtend karin.renes@spelwert.nl
Erica Verstegen 5 KE          middag erica.verstegen@spelwert.nl
Hilly Blom 6 HJ x x x     hilly.blom@spelwert.nl
Jan Piels 5 HJ     x x x jan.piels@spelwert.nl
Rian Kemper 6 AR x x x

rian.kemper@spelwert.nl
Arianne Piels 6 AR

x arianne.piels@spelwert.nl
Anneke Wijnen 7 A x x x x x anneke.wijnen@spelwert.nl
 Sandra Verdoot
1 x per 2 weken
7 A           x sandra.verdoot@spelwert.nl
Jack Schreuders 7/8 J x x x x x jack.schreuders@spelwert.nl
 Rian Kemper
1 x per 2 weken
 7/8 J            rian.kemper@spelwert.nl
Frits Versteege 8 FJ x   x x x frits.versteege@spelwert.nl
Jan Piels 8 FJ   x       jan.piels@spelwert.nl
Nolly van Ravesteijn   x x x x   nolly.vanravesteijn@spelwert.nl
Nolly werkt met leerlingen met arrangement  
               
Intern begeleider              
Sandra Verdoot IB x x x *   IB mid * tot 12.15 uur
sandra.verdoot@spelwert.nl
               
Directie              
Paul van den Bossche     x x x x directie@spelwert.nl
Rian Kemper
Rian heeft directietaken op wisselende tijden
     
X x rian.kemper@spelwert.nl
               
Administratie              
Corina van Tuijl     x       corina.vantuijl@spelwert.nl
               
Gastvrouw              
Berna van Os

Afwezig op
woensdagmiddag
en vrijdagmiddag
  x x x x x berna.vanos@spelwert.nl

Laatste nieuws


Agenda

No events to display.

Nieuwsbrief